Signoria & Duomo - Historic Florence Home

  • Wi-Fi
  • Domácí zvířata povolena

Hosté jsou vítáni, aby zůstali v apartmánu Signoria & Duomo - Historic Florence Home při návštěvě města Florencie.

Apartmán je vybaven kuchyňkou se spotřebiči na přípravu vlastního nádobí.

Ponte Vecchio je 500 metrů od apartmánu, zatímco Museo dell'Opera del Duomo je 400 metrů daleko. Apartmán nabízí ubytování ve čtvrti Uffizi, nedaleko Giottova zvonice. All'antico vinaio a I'Tuscani 3 najdete v okruhu 250 metrů od apartmánu Signoria & Duomo - Historic Florence Home. Autobusová zastávka Vecchietti je ve vzdálenosti 400 metrů.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Signoria & Duomo - Historic Florence Home
La Musa Di Via Dante
Cena pouze pro mobilní zařízení

La Musa Di Via Dante

8.6
Vynikající 129 recenzí
38 m od ubytování
USD 266 USD 239
za noc
Alighieri Loft
Cena pouze pro mobilní zařízení

Alighieri Loft

40 m od ubytování
USD 125 USD 113
za noc
Jungle Suite Mood Behind Piazza Signoria
Cena pouze pro mobilní zařízení

Jungle Suite Mood Behind Piazza Signoria

9.8
Skvělý 7 recenzí
43 m od ubytování
USD 221 USD 199
za noc

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata povolena

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:00
    Odhlášení: od 08:00 do 10:00
    Číslo licenceIT048017C2OMAXBRFJ
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán Signoria & Duomo - Historic Florence Home apartmán umístěn?
      Apartmán Signoria & Duomo - Historic Florence Home apartmán se nachází v blízkosti San Lorenzo.
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Signoria & Duomo - Historic Florence Home?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Signoria & Duomo - Historic Florence Home patří mimo jiné Národní Archeologické Muzeum ve Florencii, Ponte Vecchio, Museo dell'Opera del Duomo.
    • Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti apartmán Signoria & Duomo - Historic Florence Home apartmán?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Signoria & Duomo - Historic Florence Home apartmán patří restaurace All'antico vinaio a I'Tuscani 3, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Nabízí apartmán Signoria & Duomo - Historic Florence Home internet?
      Ano, apartmán Signoria & Duomo - Historic Florence Home nabízí Wi-Fi.

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Signoria & Duomo - Historic Florence Home

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít